demo galerii BWA Polish Art Gallery netgaleria przykłady własnych witryn swój sklep założenie strony     

 

Jak dotrzeć do odbiorców sztuki?

Sprzedaż dzieł sztuki na własnej stronie.

Najłatwiej poprzez internet. Posiadając nawet najprostszą stronę www - można już jej adres podawać wygodnie w wielu miejscach sieci internetowej.

Strona internetowa z dobrą galerią zdjęć będzie skutecznie pracować na popularyzację Waszej marki, nazwiska lub promowanie działalności artystycznej. Bez własnej strony internetowej niezwykle trudno komukolwiek opowiedzieć, czy pokazać - czym się Państwo zajmują?

Posiadając własną galerię, witrynę www wystarczy tylko podawać zainteresowanym jej adres, a całość aktualnych informacji publikować już na swojej stronie.

Własna strona to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zwykłe posiadanie konta we wspólnych portalach społecznościowych. Własna strona należy tylko do Państwa i własną osobą, nazwiskiem, adresem i twórczością nie reklamujecie już nikogo wiecej.

Netgaleria, to portal, który rzetelnie zajmie się przygotowaniem opracowaniem i wdrożeniem dla Państwa strony www z modułem sklepowym. Czyli zbudujemy dla Was ładną stronę internetową z galeriami, z opisami i dowolną zawartością - a na dodatek zainstalujemy tam pełną obsługę wygodnych transakcji.

Internauci odwiedzający Państwa adres będą mogli podjąć szybką, emocjonalną decyzje w sprawie zakupu prezentowanych produktów.

Nawet jeśli potraktujecie własną witrynę tylko jako katalog z prezentacją dorobku, jako własną stronę autorską bez wielkich zamiarów prowadzenia handlu w internecie - to nic nie stoi na przeszkodzie, aby umożliwić oglądającym Państwa katalogi - podjęcie decyzji o wygodnym i szybkim zakupie wybranej pracy.

Warto spróbować. Budujemy naprawdę tanie strony www.

[szybka budowa stron]

[opinie zadowolonych Klientów]

netgaleria | proste sklepy | załóż sklep | szablony sklepów | dodatkowe możliwości | własna domena | sklepy w internecie | kontakt