demo witryny BWA Polish Web Gallery System Netgaleria zamawianie witryn zamawianie sklepu zakładanie strony     

 

Propozycje reklamy rękodzieła na www?

Założenie osobistej strony jest proste!

Strona internetowa to dzisiaj najszybszy i najwygodniejszy sposób na reklamę własnej twórczości.

W dzisiejszych czasach obecność adresu kontaktowego w katalogach internetowych, wizytówka w wyszukiwarkach, wpisy w tematycznych portalach są już koniecznością.

Nikt z potencjalnie zainteresowanych Państwa działalnością nie poszukuje już nazwisk, ani sklepów, ani firm w książkach telefonicznych. Drukowanie reklamy na ulotkach, w folderach, papierowych katalogach lub czasopismach jest mało efektywne i stosunkowo drogie, jeśli porównać sposób docierania do Klienta i żywotność takich reklam.

Za ułamek kwoty wydanej na papierową reklamę można posiadać własną stronę internetową, która staje się dzisiaj prestiżowym katalogiem Waszych prac, wizytówką, ulotką i reklamą w jednym. Działa przez 24 godziny na dobę, w każdej chwili i na całym świecie. Nakład takiej publikacji nigdy się nie kończy.

Portal Polskiej Netgalerii zajmie się techniczną stroną Waszych publikacji w internecie. Za naprawdę niewielką opłatą można założyć u nas witrynę, która będzie widoczna nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Własną stronę mogą Państwo traktować jako nowoczesny katalog swoich dzieł, a zainteresowanym zamiast papierowych publikacji podawać tylko wygodną wizytówkę z adresem Waszej osobistej strony internetowej.

[łatwa budowa stron]

[opinie naszych Klientów]

witryny artystyczne | witryna samoobsługowa | możliwości rozszerzeń | przykładowe witryny | pozycjonowanie | kontakt